Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna

Kontakt

 

Gmina Czarna k/Łańcuta, 37-125 Czarna, Czarna 260, pow. łańcucki, woj. podkarpackie,
Tel.: 17 226 2324, 17 226 2606; Fax: 17 226 2324 w 232
email: sekretariat@gminaczarna.pl, http://www.gminaczarna.pl,

NIP: 815-16-32-535

 

URZĄD GMINY W CZARNEJ

 

        Pokój Nr 10

Wójt Gminy - Edward Dobrzański

tel. 017 226 2324 w.110

Sekretarz Gminy - Ewa Panek

tel. 017 2262324 w. 231

e-mail: sekretarz@gminaczarna.pl

Sekretariat - Natalia Małecka

tel. 017 226 2324 w.110

e-mail: sekretariat@gminaczarna.pl

Pokój Nr 6

Skarbnik Gminy - Janusz Kuźniar

tel. 017 2262324 w. 108

e-mail: skarbnik@gminaczarna.pl

Pokój Nr 9 - Referat Budżetu i Finansów

Kierownik – Mariola Lew

tel. 17 2262324 w.111

e-mail: marlew@gminaczarna.pl


Obsługa finansowo-księgowa Urzędu Gminy - Ewa Dziadosz

tel. 017 2262324 w. 111

e-mail: edziadosz@gminaczarna.pl


Rozliczenia z kontrahentami - Jadwiga Sroczyk

tel. 017 2262324 w. 111

e-mail: jsroczyk@gminaczarna.pl

Pokój Nr 7 - Referat Promocji i Pozyskiwania Funduszy

Kierownik - Monika Nizioł

tel. 017 2262324 w. 146, 106

e-mail: m.niziol@gminaczarna.pl

Dorota Kowal

tel. 017 2262324 w. 146, 106

e-mail: d.kowal@gminaczarna.pl

Pokój Nr 4 - Referat Budżetu i Finansów – podatki od nieruchomości, rolny, leśny i opłaty lokalne

Halina Rejman

tel. 17 2262324 w 132

e-mail: podatki@gminaczarna.pl

 

Elżbieta Nosek

tel. 17 226 2324 w. 132

e-mail: e.nosek@gminaczarna.pl

 

Magdalena Szpunar

tel. 17 226 2324 w. 132

e-mail: m.szpunar@gminaczarna.pl

 

Pokój Nr 5 - Samodzielne Stanowisko ds. Obsługi Prawnej

Radca Prawny - Piotr Sowiński

tel. 17 2262324 w. 101

e-mail: radca.prawny@gminaczarna.pl

Pokój Nr 3 - Referat Budżetu i Finansów

Ewidencja i rozliczanie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - Joanna Orzakiewicz

tel. 17 2262324 w. 234

e-mail: odpady@gminaczarna.pl
Podatek od środkow transportu - Beata Surmacz

tel. 17 2262324 w. 234

e-mail: o.cywilna@gminaczarna.pl

 

 Pokój Nr 3 Samodzielne stanowisko ds. Obrony Cywilnej

Obrona Cywilna - Beata Surmacz

tel. 17 2262324 w. 234

e-mail: o.cywilna@gminaczarna.pl

Pokój Nr 11 - Referat Administracji i Spraw Społecznych

Działalność gospodarcza, Informatyk - Jacek Kołcz

tel. 17 2262324 w. 135

e-mail: informatyk@gminaczarna.pl

 

Izabela Sala - Archiwum, Obsługa administracyjno - gospodarcza urzędu

tel. 17 2262324 w. 135

e-mail: archiwum@gminaczarna.pl

 

Pokój Nr 1 Parter - Kasa

Teresa Szuberla

tel. 17 2262324 w. 124

e-mail: kasa@gminaczarna.pl

 

Halina Woś

tel. 17 2262324 w. 124

Biuro Obsługi Klienta - parter

Anna Wołk

tel. 17 2262324 w. 100

e-mail: biuro.obslugi@gminaczarna.pl

Pokój Nr 12 – Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik – Jolanta Piekarz

tel. 17 2262324 w. 107, 117

e-mail: usc@gminaczarna.pl

Pokój Nr 12 - Samodzielne Stanowisko ds. Kadr i Organizacji Pracy

Jolanta Jaźwa

tel. 17 2262324 w. 107, 117

e-mail: kadry@gminaczarna.pl

Pokój Nr 12 - Referat Administracji i Spraw Społecznych

Halina Hołota

tel. 17 2262324 w.107, 117

e-mail: ewidencja.ludnosci@gminaczarna.pl

 

Monika Chmiel

tel. 17 2262324 w. 107, 117

e-mail: usc@gminaczarna.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

pokoje nr 13, 15, 16

Kierownik - Renata Cisek

tel. 017 2262324 w. 134, 104

e-mail: cisek@gminaczarna.pl

 

Gospodarka Nieruchomościami i Rolnictwo

Krystyna Machowska-Wojnar

tel. 017 2262324 w. 134, 104

e-mail: machowska@gminaczarna.pl

 

Najem, dzierżawa – Bożena Ślimak

tel. 17 2262324 w. 134

e-mail: b.slimak@gminaczarna.pl

 

Pozwolenia na wycinkę drzew, zezwolenia na sprzedaż alkoholu – Leszek Fidor

tel. 172262324 w. 134

e-mail: lfidor@gminaczarna.pl

Geodeta - Krzysztof Popek

tel. 017 2262324 w. 134

e-mail: geodeta@gminaczarna.pl

Pełnomocnik ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi
Renata Cisek

tel. 017 2262324 w. 134, 104

e-mail: cisek@gminaczarna.pl

POKÓJ NR 1 Budynek "B" - Referat Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji

Kierownik - Barbara Sowa

tel. 017 2262324 w. 109

e-mail: bsowa@gminaczarna.pl

 

Drogi Gminne - Wiesław Piekło

tel. 017 2262324 w. 148

e-mail: w.pieklo@gminaczarna.pl

 

Inwestycje i zamówienia publiczne - Małgorzata Dobrzańska

tel. 017 2262324 w. 148

e-mail: m.dobrzanska@gminaczarna.pl

Inwestycje i zamówienia publiczne - Daniel Wawrzkiewicz

tel. 017 2262324 w. 148

e-mail: inwestycje@gminaczarna.pl

Ochrona środowiska - Marcin Świątek

tel. 017 2262324 w. 230

e-mail: m.swiatek@gminaczarna.pl

 

Planowanie przestrzenne - Marcin Gwizdak

tel. 017 2262324 w. 230

e-mail: budownictwo@gminaczarna.pl

Budynek „C” Parter – Referat Usług Komunalnych

Kierownik – Zbigniew Bojda

tel. 17 2262324 w. 143

e-mail: z.bojda@gminaczarna.pl

 

Fakturowanie, Ewidencja odbiorców usług wodociągowo-kanalizacyjnych

Piotr Lepianka

tel. 17 2262324 w. 143

e-mail: p.lepianka@gminaczarna.pl

 

Warunki techniczne dostaw wody i odbioru ścieków 

Sławomir Panek

tel. 17 2262324 w. 143

e-mail: s.panek@gminaczarna.pl

 

Ewidencja księgowa opłat z tytułu usług komunalnych

Halina Gołojuch

tel. 17 2262324 wew. 143

e-mail: h.golojuch@gminaczarna.pl

Pozostałe jednostki organizacyjne

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej

Kierownik Ewa Moskwa

tel. 017 2262325 lub 017 2262324 w. 141

 

Gminny Ośrodek Kultury w Czarnej

Dyrektor Małgorzata Wisz

tel. 017 2262323 lub 017 2262324 w. 147

 

Centrum Usług Wspólnych

Dyrektor Józef Buk

tel. 017 2262388 lub 017 2262324 w. 142

e-mail: dyrektor@cuwczarna.pl

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnej

Dyrektor Krystyna Teichman

tel. 017 2262485 lub 17 2262324 w. 140

 

Stowarzyszenia i związki gminne do których należy Gmina Czarna
  • Stowarzyszenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego
  • Euroregion Karpacki
  • ZG PKS
  • Eurogalicja
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x